Image

Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünleri, şirketlerin bilinirliklerini ve aynı zamanda müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için kullanılan en etkili baskılı reklam araçlarından biridir. Şirketler yeni yılda, bayram vb. özel günlerde müşterilerine promosyon ürünlerini göndererek müşteri memnuniyeti sağlarlar. Reklamlarını daha geniş kitlelere duyurmak isteyen şirketler ise kendi logo ve adres bilgilerinin yer aldığı promosyon ürünlerini katıldıkları etkinliklerde dağıtırlar ve böylelikle marka bilinirliğini arttırılar.

Sorunsuz Bir Hizmet Almak için Lütfen İletişime Geçin.

baskılı karton çantalar
KARTON ÇANTA
Estetik ve Şık
Karton çantalarımız Amerikan Bristol ile üretilmektedir. Amerikan Bristol, yüksek kaliteli, sağlam ve dayanıklı bir karton türüdür. Markanıza görsel olarak çekici bir hava katmanızı sağlar
baskılı çakmaklar
BASKILI ÇAKMAK
Ellerde Gezen Reklam
Moni, Cricket, Clipper Taşlı ve Manyetolu, Siboplu Sibopsuz Çakmaklar Firmanızın Logosu Basılarak Teslim Edilir.
baskılı kibrit
BASKILI KİBRİT
Firmanıza Özel Reklam
Değişik Ebat ve Şekillerden Oluşan Kibrit Ürünlerimiz Kullananları Bugünün Tasarımıyla Eskileri Yaşamak ve Yadetmek İsteyenler İçin Özel Tasarlandı.
promosyon ajanda
AJANDA
Tarihli & Tarihsiz Ajanda
Promosyon ajandalar özellikle yeni yıl gelmeden tüm şirketlerin hazır ettiği promosyon ürünleri arasındadır. Her ofis masasının olmazsa olmaz ürünü takvimleri ve iş takibini kolaylaştıran ajandalar.
Oto Kokusu
OTO KOKUSU
Reklam Kokan Oto Kokusu
Özellikle oto yıkama, benzin istasyonları, otomobil servisi sunan işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilen ve müşteri beğenisi ile birlikte marka bilinirliği de sağlaması sayesinde oldukça faydalı bir üründür.
Bardak Altlığı
BARDAK ALTLIĞI
Bardak Altlığı & Mouse Pad
Firmalar logolarını, iletişim bilgilerini ya da pazarlama mesajlarını marka kimliğine uygun olarak tasarlayarak bardak altlığı baskı yaptırırlar.
Dole
DOLE
Tek Kullanımlı Reklamlar
Restaurant, cafe, bar, otel, havayolları ve daha birçok hızlı tüketim ürününün sunulduğu hizmet işletmelerinde sıklıkla tercih edilen dole bardak altlıkları yüksek baskı kalitesi ile.
Plastik kalem
BASKILI KALEM
Baskılı Plastik & Metal Kalemler
Promosyon tükenmez kalem müşterilerin sıklıkla kullandığı bir ürün olduğu için markanızın sürekli olarak göz önünde olmasını ve dolayısıyla satışlarınızın artmasını sağlar.
Porselen Baskılı Kupa
KUPA BARDAK
Baskılı Porselen Kupa Bardak
Promosyon bardak ürünleri diğer promosyon ürünlerinden farklı olarak günlük hayat içerisinde sürekli kullanılır. Bu da markanızın daha fazla göz önünde olarak daha fazla kişiye ulaşabilmesi anlamına gelir.